×

O Naturale


 Nazywam się Diana Bojko i jestem magistrem dietetyki oraz kosmetologiem. Na co dzień prowadzę swój kameralny gabinet Naturale, który mieści się w Warszawie.

Specjalizuje się w terapiach skór z problemami takimi jak trądzik pospolity, trądzik dorosłych, trądzik różowaty czy atopowe zapalenie skóry oraz terapiach żywieniowych w tychże problemach, a także cukrzycy, otyłości, chorób zapalnych jelit, chorób tarczycy i wielu innych. Moja praca jest dla mnie największą pasją, a w pomoc moim pacjentom wkładam całe serce! Do każdego problemu podchodzę holistycznie, zwracam uwagę na cały organizm, nie skupiając się tylko na jednym problemie.

Prowadzę również konsultacje online, przez co wielu osobom udało mi się już pomóc także wirtualnie oraz stacjonarnie w Zamościu - moim rodzinnym mieście.

Ciągle pogłębiam swoją wiedzę poprzez liczne szkolenia i badania naukowe. Staram się pokazać, że nie tylko zabiegi, ale również zmiana nawyków żywieniowych, stylu życia czy pielęgnacji pomaga w osiągnięciu zamierzonych efektów.

W swojej pracy wykorzystuję głównie składniki naturalne, których jestem wielką miłośniczką - stąd też nazwa gabinetu.

Hobbistycznie od 2015 roku prowadzę bloga, na którym obecnie się znajdujesz. Znajdziesz tutaj porady pielęgnacyjne, żywieniowe, przepisy na domowe kosmetyki czy tematy związane z kosmetologią i dietetyką.

Jeżeli potrzebujesz pomocy - zapraszam Cię do mojego gabinetu lub wirtualnego kontaktu.

Copyright © 2016 Naturale , Blogger