O Naturale
 Nazywam się Diana Bojko i jestem magistrem dietetyki oraz kosmetologiem. Na co dzień prowadzę swój kameralny gabinet Naturale, który mieści się w Warszawie.

Specjalizuje się w terapiach skór z problemami takimi jak trądzik pospolity, trądzik dorosłych, trądzik różowaty czy atopowe zapalenie skóry oraz terapiach żywieniowych w tychże problemach, a także cukrzycy, otyłości, chorób zapalnych jelit, chorób tarczycy i wielu innych. Moja praca jest dla mnie największą pasją, a w pomoc moim pacjentom wkładam całe serce! Do każdego problemu podchodzę holistycznie, zwracam uwagę na cały organizm, nie skupiając się tylko na jednym problemie.

 W swojej pracy łączę naturalne składniki i konwencjonalne oraz nowoczesne technologie. Każdy zabieg i terapia są u mnie "szyte na miarę" i dostosowane indywidualnie. 

Prowadzę również konsultacje online, przez co wielu osobom udało mi się już pomóc także wirtualnie oraz stacjonarnie w Zamościu - moim rodzinnym mieście.

Ciągle pogłębiam swoją wiedzę poprzez liczne szkolenia i badania naukowe. Staram się pokazać, że nie tylko zabiegi, ale również zmiana nawyków żywieniowych, stylu życia czy pielęgnacji pomaga w osiągnięciu zamierzonych efektów.


 Hobbistycznie od 2015 roku prowadzę bloga, na którym obecnie się znajdujesz. Znajdziesz tutaj porady pielęgnacyjne, żywieniowe, przepisy na domowe kosmetyki czy tematy związane z kosmetologią i dietetyką.


 Jeżeli potrzebujesz pomocy - zapraszam Cię do mojego gabinetu lub kontaktu.

Copyright © Naturale