HONEY THERAPY - Odżywczy krem do rąk - recenzja


W listopadzie wybrałam się na Beauty targ, gdzie można było kupić naturalne kosmetyki. Jako wielka kosmetykomaniaczka nie mogłam wyjść stamtąd z pustymi rękoma, dlatego też poczyniłam małe, ale naprawdę zadowalające zakupy. Dzisiaj opowiem Wam trochę o miodowym kremie do rąk, który całkowicie zawładną moim sercem!
HONEY THERAPY to jedna z firm, która gościła na Beauty targu. Ich produkty opierają się na miodzie i są w 100% ekologiczne. Sprawiłam sobie także peelingujące mydełko, ale jeszcze nie miałam okazji go używać. Na stronie http://www.honeytherapy.pl/sklep/ możecie zapoznać się z kosmetykami tego producenta, a także je zakupić.

Krem umieszczony jest w bardzo wygodnej, higienicznej, srebrnej tubce. Bardzo przypomina mi te kremy z L'occitane. W opakowaniu znajduje się 70g produktu, więc całkiem sporo. Producent informuje nas także o tym, że kosmetyk ważny jest 6 miesięcy od otwarcia.


Krem swoją konsystencją przypomina tłuste masło do ciała i daje uczucie bardzo dobrego nawilżenia, które utrzymuje się przez długi czas. Produkt nie wchłania się całkowicie, a zostawia lekko tłustą, lecz bardzo przyjemną warstewkę. Dłonie są po nim niesamowicie gładkie i miłe w dotyku. W zapachu wyraźnie wyczuwamy miód.


Uważam, że krem do rąk firmy HONEY THERAPY doskonale spisuje się podczas chłodnych pór roku oraz w trakcie mrozów, gdzie nasz dłonie zazwyczaj są przesuszone, a także dla osób, które na co dzień mają problem z suchością skóry, bądź cierpią na atopowe zapalenie skóry. Cena produktu to 30zł, dlatego też myślę, że nie ma potrzeby wydawania tylu pieniędzy na produkt dla osób, które nie mają problemu z suchą skórą, bądź szukają zwykłego, lekkiego kremu. Co nie oznacza, że nie warto go kupować, gdyż moim zdaniem jest fantastyczny i na pewno kupię go ponownie! 

Komentarze

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze, daje mi to ogromną motywację do dalszego pisania :) Jeśli spodobał Ci się mój post, napisz coś od siebie.

Copyright © Naturale