Domowe urządzenia do masażu

 

Domowe urządzenia do masażu

 Kilka postów wcześniej przygotowałam dla Was post na temat domowych urządzeń beauty. Dziś przyszedł czas na drugą część, ale tym razem będą to domowe urządzenia do masażu. Sama poprzez siedzącą pracę i niewygodną pozycję w trakcie robienia zabiegów zmagam się z ciągłymi bólami pleców, karku, a przez to również głowy. Staram się wspomagać jak tylko mogę i oprócz ćwiczeń czy masaży manualnych używam od jakiegoś czasu również sama w domu urządzeń, o których napiszę dzisiaj kilka słów. Post powstał we współpracy z firmą Medivon , natomiast absolutnie nie wpływa to na moją opinię o danych produktach. Sama wybrałam urządzenia, które chciałabym przetestować i które w przypadku moich dolegliwości mogłyby przynieść faktyczne, pozytywne korzyści. 

Horizon Pro inteligentny masażer głowy i oczu 

Domowe urządzenia do masażu
  Masażer w formie okularów, który ma za zadanie odprężyć oczy, niwelować obrzęki i bóle głowy. I faktycznie spełnia te wszystkie funkcje! Jest to zdecydowanie moje ulubione urządzenie i używam go praktycznie codziennie. Bardzo przyjemnie "ściska" głowę, wykonuje ruchy pulsacyjne i wibracje, które u mnie bardzo łagodzą migreny. Posiada również funkcję podgrzewania, z której korzystam przeważnie przy każdym użyciu. Jest to bardzo pomocne w przypadku problemów z zatokami. Ponadto masażer ma także opcję włączenia relaksacyjnej muzyki (można również wgrać swoją ulubioną), choć ja rzadko z tego korzystam, ponieważ jest dla mnie zbyt głośna. Jednak funkcja ta sprawia, że możemy poczuć się jak w spa :) Będzie wybawieniem dla osób pracujących cały dzień przed komputerem, bo oczy po jego użyciu naprawdę są odprężone. Masażer ma regulowany pasek, więc możemy go dostosować do wielkości naszej głowy. Jest lekki, posiada woreczek antykurzowy, dzięki czemu jest łatwy w przechowywaniu. Ładowany na kabel USB. 

Przeciwwskazania do użytkowania: 

- choroby oczu

- soczewki (trzeba je zdjąć przed rozpoczęciem masażu)

- nowotwory złośliwe 

- ciąża

- choroby serca 

- choroby naczyniowe czaszki 

Cena regularna: 699 zł 


Ultra EMS masażer karku i szyi - elektrostymulator 

Domowe urządzenia do masażu
 Kolejny masażer, który posiadam to elektrostymulator do karku. Nie jest to typowy masażer, ponieważ przy jego używaniu czujemy delikatne kłucie i mrowienie. Elektrostymulacja stosowana jest m.in w fizjoterapii i podczas rehabilitacji. Wspomaga regenerację mięśni oraz działa przeciwbólowo. Masażer posiada funkcję rozgrzewania, która poprawia krążenie krwi. Ponadto redukuje napięcie w karku i doskonale sprawdzi się u osób z jego problemami oraz pracujących długo z pochyloną głową, a także cierpiących na przewlekłe migreny. Przy regularnym stosowaniu zdecydowanie zauważyłam korzyści w postaci zmniejszonego bólu w odcinku szyjnym kręgosłupa! Urządzenie jest bardzo lekki, ładowane na kabel USB. W zestawie dołączony jest również pilot do zmiany trybów masowania. 

Przed użytkowaniem masażera najlepiej skonsultować się z lekarzem, jeżeli: 

- jesteś w ciąży 
- jesteś osobą starszą 
- masz rozrusznik serca lub wszczepione inne podobne urządzenie 
- cierpisz na choroby serca bądź nowotwory złośliwe 
- masz osteoporozę 
- masz nieprawidłowe ciśnienie krwi 

Cena regularna: 399 zł 


Domowe urządzenia do masażuPistolet do masażu, który spodoba się każdemu! To największe i najcięższe urządzenie ze wszystkich opisanych, natomiast jest naprawdę warte posiadania. Masażer zapakowany jest w poręczną walizkę. W zestawie znajduje się aż 6 różnych końcówek oraz ładowarka. Pistolet ma podświetlany, dotykowy wyświetlacz, dzięki któremu możemy dostosować intensywność masażu. Urządzenie to przeznaczone jest do masażu całego ciała. Możemy rozmasować nim zarówno kark, plecy, czy obolałe mięśnie po intensywnym treningu. Ja najczęściej używam go do karku i na uda. Masaże tym pistoletem dają uczucie rozluźnienia mięśni i znacznie niwelują dolegliwości bólowe. Urządzenie to nie ma praktycznie żadnych przeciwwskazań, jednak w przypadku konkretnych problemów z obszarami, które chcemy poddać zabiegowi warto skonsultować się z lekarzem. 

Cena regularna: 599 zł 

Urządzenia na pewno są ciekawą opcją i wsparciem w przypadku problemów jednak pamiętajcie, że w przypadku jakichkolwiek dolegliwości bólowych warto wybrać się do lekarza oraz fizjoterapeuty, który podpowie co zrobić w danym przypadku, aby sobie nie zaszkodzić! 
 

Komentarze

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze, daje mi to ogromną motywację do dalszego pisania :) Jeśli spodobał Ci się mój post, napisz coś od siebie.

Copyright © Naturale