Konsultacja w gabinecie i odpowiedni plan działania - dlaczego są tak ważne?

 


  Codziennie w moim gabinecie spotykam mnóstwo osób, które borykają się z różnymi problemami skóry. Przewagą są zdecydowanie różne postaci trądziku, ale oczywiście nie tylko. Tak jak w przypadku ułożenia odpowiedniego planu żywieniowego, tak w sytuacji, kiedy zgłasza się do mnie osoba z mankamentami skóry kluczową kwestię odgrywa odpowiednia konsultacja. Bez odpowiedniego planu działania nie możemy liczyć na długotrwałe efekty terapii. 

 Co właściwie obejmuje taka konsultacja? W moim gabinecie są jej aż 4 warianty. 

- zwykła konsultacja z analizą skóry z zaleceniami - Polecana dla osób, które chcą dowiedzieć się więcej o swojej skórze i otrzymać podstawowe zalecenia, jak z nią postępować. Konsultacja dostępna również online.

- konsultacja kosmetologiczna z beauty planem - Polecana dla osób borykających się z problemami skóry oraz dla tych, którzy po prostu chcą usystematyzować swoją pielęgnację i nauczyć się, jak postępować ze swoją cerą. Konsultacja taka jest dostępna również online. 

- konsultacja pielęgnacyjno-żywieniowa z planem - Dla osób borykających się z problemami skóry, chcących nauczyć się odpowiedniej pielęgnacji i zdrowego odżywiania. Konsultacja dostępna również online.

- konsultacja dietetyczna z zaleceniami lub dodatkowym jadłospisem - Dla osób, które chcą zmniejszyć lub zwiększyć masę ciała, nauczyć się zdrowego odżywiania, mają problemy ze skórą wynikające z różnych schorzeń oraz inne problemy zdrowotne. Konsultacja dostępna również online. 

    Każda z nich ma wspólne cechy. Przede wszystkim opierają się na holistycznym podejściu do człowieka. Nie rozmawiamy tylko o pielęgnacji czy żywieniu, ale również o stanie zdrowia, higienie snu, stresie, suplementacji czy innych czynnikach, które mogą wywoływać problemy z cerą i inne zaburzenia ze strony organizmu. Konsultacja pozwala mi lepiej zapoznać się z Twoim problemem, dobrać odpowiednią pielęgnację, suplementację, zalecenia, zabiegi czy sposób żywienia. 

    Odpowiednio przeprowadzona konsultacja i plan dalszego postępowania to kluczowe elementy, jeżeli długotrwale chcemy poprawić wygląd naszej skóry, samopoczucie czy stan zdrowia. Oczywiście ważne jest zaangażowanie i sumienne przestrzeganie zaleceń. 


    Jeżeli masz problemy z cerą, nie wiesz jak postępować ze swoją skórą, chcesz nauczyć się prawidłowego odżywiania - zacznij od konsultacji. Chętnie Ci w tym pomogę! :)
        Zapraszam Cię również do obserwowania mojego instagrama, skąd możesz dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy na temat skóry oraz żywienia.

Komentarze

  1. Profesjonalne podejście, które na pewno gwarantuje twoim klientom świetne efekty!

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze, daje mi to ogromną motywację do dalszego pisania :) Jeśli spodobał Ci się mój post, napisz coś od siebie.

Copyright © Naturale